Hakkımızda

  • Sosyal Medya'da Kutupyıldızı

Bir insanda yüzden fazla yetenek var ve herkes mutlaka bir konuda yeteneklidir.

Uzmanlar , çocukların okulöncesi dönemde yetenekler için “özel zaman pencereleri”geçirdiğini belirtiyorlar. Eğer, 0-6 yaşları arasında çocuklar bu yetenekleri açığa çıkarmak için imkanlar ve ortamlar bulursa mutlaka fark edilen işler yapıyorlar.

       "Siz de ona kendi ışığını göstermesi için fırsat verin"

     Küçük çocukların zihinsel ve sosyal gelişimleri için öne çıkan faktör hayata dair tecrübelerinin artması , bol paylaşım ve işbirliğine açık dengeli bir eğitimin uygulanmasıdır.

        Özel Kutup Yıldızı’ Anaokulu nda  oyunun  ve bilginin harmanlandığı sevgi ve şefkat dolu bir eğitimle ortak geleceğimize katkıyı hedefliyoruz.

Amacımız

2-6 yaş arası çocuklarımızın sosyal - duygusal - bedensel koordinasyon gelişmesini desteklemek; dili etkin bir şekilde kullanmasını sağlamaktır.

Eğitim Sistemimiz

0 - 6 yaş gelişimin en hızlı olduğu temel özelliklerin kazanıldığı bir dönem olarak  büyük önem arzetmektedir. Biz Kutup Yıldızı Yetenek Geliştirme Merkezi Va Anaokulu   olarak, her çocuğun farklı bireysel özellikler taşıdığı gerçeğini göz önünde bulundurarak, çocuklarımızın yetenek ve ilgilerini eğitiminin dayanak noktası yaparak eğitimi çeşitlendirmekteyiz. Uyguladığımız eğitim anlayışımız sevgi ve şefkat dolu bir ortamda yavrularımızı zihinsel, duygusal ,bilişsel ve bedensel olarak geleceğe hazırlamaktır.